7 zapachów do wypróbowania w tym sezonie

Nie ma wątpliwości, że każda pora roku ma swój niepowtarzalny aromat i zapach. Daje nam to poczucie szczęścia i sprawia, że czujemy się inaczej. Zapach sezonu jest symbolem zmiany nastroju. Jest jak błogosławieństwo dla ludzi, którzy żyją w tym sezonie.

Tutaj opowiem Ci o 7 zapachach, które sprawią, że będziesz szczęśliwy w tym sezonie.

1. Eau de Parfum by Dior

Dior jest francuską marką i ma kolekcję perfum, która nie jest ograniczona tylko do kobiet. Dior słynie z klasycznej i wyrafinowanej kolekcji zapachów. Ma ogromną kolekcję zapachów i ten zapach jest jednym z najlepszych zapachów dla mężczyzn.

2. L’Intemporel by Thierry Mugler

Thierry Mugler to międzynarodowa marka, która słynie z silnych i męskich zapachów. L’Intemporel to kwiatowy zapach, który jest stworzony dla kobiet.

3. Givaudan by Givaudan

Givaudan to włoska firma, która od 100 lat zajmuje się produkcją najlepszych perfum i kosmetyków. Givaudan słynie z luksusowych i wysokiej jakości produktów i jest to najlepsze miejsce na zakupy zapachu.

4. Dolce Vita by Dolce & Gabbana

Jest to klasyczny i klasyczny zapach stworzony przez Dolce & Gabbana. Zapach jest bardzo kobiecy i jest używany przez kobiety.

5. Opium marki Serge Lutens

Opium to klasyczny i klasyczny zapach stworzony przez słynnego francuskiego perfumiarza. Zapach jest idealny na zimę i znajdziesz go wszędzie.

6. Eros by Joop!

Jest to nowy zapach przez Joop! który został wprowadzony w zeszłym roku. Zapach jest świeży i czysty. Jest to idealny zapach na lato.

7. Parfum d’Empire by Guerlain

Guerlain to francuska firma, która została założona w 1839 roku i ma kolekcję zapachów. Parfum d’Empire to kwiatowy zapach stworzony dla kobiet.

Wnioski:

To były najlepsze zapachy, które powinnaś wypróbować w tym sezonie. Więc, na co czekasz? Idź do któregokolwiek z tych sklepów i kup wspaniały i luksusowy zapach.